Меню

Тема

Език

Apple iPhone 14 Pro Max 13
Apple

Apple iPhone 14 Pro Max

  • Операционна система iOS 16.0 iOS 27
  • Дисплей 6.7 инч 1290x2796 пиксела
  • Батерия 4323 mAh Li-Ion
  • Производителност 6GB RAM A16 Bionic
  • Камера 48MP 2160p
  • Вътрешна памет 128GB-1TB NVMe

Характеристики на Apple iPhone 14 Pro Max

Общи данни

Марка
Apple
Модел
iPhone 14 Pro Max
Алтернативни имена
A2894 (Международна версия)
A2651 (Съединени щати)
A2893 (Канада, Япония)
A2896 (Китай, Хонконг)
A2895 (Русия)
iphone15,3 (Международна версия)
Обявен
Сряда, 07 Септември 2022 г.
Пускане на пазара
Петък, 16 Септември 2022 г.
Статус
В продажба
Цени
$436.99
£435.99
€504.88

Дизайн

Височина
160.7 мм (6.33 инч)
Ширина
77.6 мм (3.06 инч)
Дебелина
7.9 мм (0.31 инч)
Тегло
240 g (8.47 oz)
Материали
Задна: Стъкло
Рамка: Неръждаема стомана
Преден: Стъкло
Цветове
Черен, Златисто, Лилаво, Сребристо
Устойчивост
Прахоустойчив и водоустойчив (потопяем до 6 м за 30 минути)
Сертификат за защита
IP68

Дисплей

Тип дисплей
LTPO Super Retina XDR OLED
Размер на екрана
6.7 инч
Резолюция
1290 × 2796 пиксела
Честота на опресняване
120 Hz
Съотношение на страните
19.5:9
Гъстота на пикселите
460 ppi
Съотношение екран/тяло
≈ 88.3%
Пикова яркост
2000 cd/m²
Защита на екрана
Стъкло Ceramic Shield
Сензорен екран
Да
Допълнителни характеристики
Капацитивен сензорен екран
Dolby Vision
HDR10
Мултитъч дисплей

Хардуер

Чипсет
Apple A16 Bionic
Процесорни ядра
6
Технологичен процес
5 nm
Максимална честота
3.46 GHz
Архитектура
64-bit
Микроархитектура
2x 3.46 GHz – Everest
4x 2.02 GHz – Sawtooth
Тип памет
LPDDR5
Графичен ускорител
Apple A16 Bionic GPU (5-ядрен)
RAM
6GB
Вътрешна памет
128GB, 256GB, 512GB, 1TB
Тип вътрешна памет
NVMe
Варианти
128GB 6GB RAM
256GB 6GB RAM
512GB 6GB RAM
1TB 6GB RAM
Разширяема памет
Не

Софтуер

Операционна система
iOS 16.0, Надгражда се до iOS 27

Основна камера

Поддръжка на камера
Да
Тройна камера
48 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ), 1.22 μm, 1/1.28" Размер на сензора
12 MP, ƒ/2.8, 77 mm ( Телефото ), 1.0 μm, x3 Оптичен зуум, 1/3.5" Размер на сензора
12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 1.4 μm, 1/2.55" Размер на сензора
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
Двойна LED светкавица (Dual-Tone)
Допълнителни функции
HDR (снимка/панорама)
Видео запис
Да
Видео резолюции
2160p @ 24/25/30/60 fps
1080p @ 25/30/60/120/240 fps
Видео функции
10-bit HDR, Dolby Vision HDR (до 60 fps), ProRes, Стереозапис

Предна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
12 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/3.6" Размер на сензора
Допълнителни функции
Висок динамичен обхват (HDR)
Видео запис
Да
Видео резолюции
2160p @ 24/25/30/60 fps
1080p @ 25/30/60/120 fps
Видео функции
Gyro-EIS
Сензори
Сензор за дълбочина/биометричен, SL 3D

Батерия

Тип
Li-Ion
Капацитет
4323 mAh
Мощност при жично зареждане
15 W
Поддръжка на безжично зареждане
Да
Мощност при безжично зареждане
15 W
Допълнителни функции
Безжично зареждане MagSafe
Безжично зареждане Qi2 (изисква iOS 17.2 или по-нова версия)
Жично зареждане от 0–50% за 30 минути (както е обявено)

Мрежи

SIM карти
Две SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM)
Две SIM (eSIM + eSIM)
Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Да
Скорости на данни
EV-DO Rev.A 3.1 Mbps, 5G, LTE, HSPA
2G честоти
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
CDMA: 800 / 1900 MHz
3G честоти
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G честоти
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b11 (1500), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b46 (5200), b48 (3800), b53 (2500), b66 (1700), b71 (600 MHz)
5G честоти
5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n53 (2500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz)

Свързаност

Wi-Fi
Да ( Wi-Fi 6 )
Wi-Fi стандарти
802.11/a/b/g/n/ac/ax
Wi-Fi функции
Dual-band, Мобилен хотспот
Bluetooth
Да, v5.3
USB порт
Lightning
USB 2.0
USB стандарт
Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS
Да
GPS функции
BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), QZSS
NFC
Да

Мултимедия

Високоговорител
Да
Аудио жак
Не
Аудио
Стерео високоговорители
FM радио
Не

Допълнителни функции

Сензори
Акселерометър
Барометър
Компас
Face ID
Гироскоп
Сензор за близост
Специални функции
Аварийен SOS чрез сателит (изпращане/получаване на SMS)
Поддръжка на Ultra Wideband (UWB)
USB Power Delivery 2.0

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Ревюта за Apple iPhone 14 Pro Max

Снимки на Apple iPhone 14 Pro Max

Често задавани въпроси

Каква е цената на Apple iPhone 14 Pro Max?

Цената на Apple iPhone 14 Pro Max е €504.88. Възможни са промени в следващите дни.

Кога излиза Apple iPhone 14 Pro Max на пазара?

Apple iPhone 14 Pro Max беше пуснат официално на Петък, 16 Септември 2022 г..

Предлага ли се Apple iPhone 14 Pro Max в магазините?

Да, Apple iPhone 14 Pro Max се продава в магазините, защото все още е в производство.

Колко тежи Apple iPhone 14 Pro Max?

Apple iPhone 14 Pro Max тежи приблизително 240 грама.

Какъв е размерът на екрана на Apple iPhone 14 Pro Max?

Екранът на Apple iPhone 14 Pro Max е 6.7 инча.

Apple iPhone 14 Pro Max поддържа ли 5G мрежи?

Да, Apple iPhone 14 Pro Max поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n53, n66, n70, n71, n77, n78, n79, n258, n260, n261.

Колко камери има Apple iPhone 14 Pro Max?

Apple iPhone 14 Pro Max разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.