Google Pixel 11
Характеристики на Google Pixel 11
Общи данни
| Марка | |
| Модел | Pixel 11 |
| Алтернативни имена | GUJ0N (Международна версия) GPQQ7 (Международна версия) |
| Обявен | Сряда, 12 Август 2026 г. |
| Пускане на пазара | Четвъртък, 20 Август 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | $899 £879 €971 |
Дизайн
| Височина | 152.8 мм (6.02 инч) |
| Ширина | 72 мм (2.83 инч) |
| Дебелина | 8.6 мм (0.34 инч) |
| Тегло | 197 g (6.95 oz) |
| Материали | Задна част: Gorilla Glass Victus 2 Рамка: Алуминий Отпред: Gorilla Victus 2 стъкло |
| Цветове | Черен, Син, Светлозелен, Червен |
| Устойчивост | Прахо- и водоустойчивост (до 1,5 м за 30 мин) |
| Сертификат за защита | IP68 |
Дисплей
| Тип дисплей | OLED |
| Размер на екрана | 6.3 инч |
| Резолюция | 1080 × 2424 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 20:9 |
| Гъстота на пикселите | 422 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 86.1% |
| Пикова яркост | 3000 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus 2, Mohs ниво 4 |
| Сензорен екран | Да |
| Допълнителни характеристики | Капацитивен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Google Tensor G6 |
| Процесорни ядра | 7 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4.11 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 4.11 GHz – ARM C1-Ultra 4x 3.38 GHz – ARM C1-Pro 2x 2.65 GHz – ARM C1-Pro |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | IMG PowerVR CXTP-48-1536 |
| RAM | 12GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.0 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 17 (Cinnamon Bun), с до 7 основни обновления на операционната система |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 48 MP, ƒ/1.7, 24 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/1.56" Размер на сензора 10.8 MP, ƒ/3.1, 112 mm ( Телефото ), x5 Оптичен зуум, 1/3.2" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF Оптична стабилизация на изображението (OIS) 13 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 1/3.1" Размер на сензора PDAF |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Best Take Многозонов лазерен автофокус (AF) Панорама Pixel Shift Ultra HDR |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 24/30/60 fps 1080p @ 24/30/60/120/240 fps |
| Видео функции | 10-bit HDR, Gyro-EIS, Оптична стабилизация на изображението (OIS) |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 10.5 MP, ƒ/2.2, 20 mm ( Ултраширокоъгълен ) |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батерия
| Тип | Li-Ion |
| Капацитет | 4985 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 30 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 25 W |
| Допълнителни функции | Зареждане в обход Безжично зареждане Qi2.2 Обратно жично зареждане Жично зареждане от 0 до 55% за 30 минути (както е обявено) Безжично магнитно зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) Две SIM (eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b21 (1500), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Tri-band |
| Bluetooth | Да, v6.0 |
| USB порт | USB Type-C 3.2 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Програмируемо захранване (PPS) Поддръжка на SOS чрез сателит USB Power Delivery 3.0 |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Google Pixel 11
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Google Pixel 11?
Цената на Google Pixel 11 е €971. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Google Pixel 11 на пазара?
Google Pixel 11 беше пуснат официално на Четвъртък, 20 Август 2026 г..
-
Предлага ли се Google Pixel 11 в магазините?
Да, Google Pixel 11 се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Google Pixel 11?
Google Pixel 11 тежи приблизително 197 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Google Pixel 11?
Екранът на Google Pixel 11 е 6.3 инча.
-
Google Pixel 11 поддържа ли 5G мрежи?
Да, Google Pixel 11 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n75, n77, n78, n79, n258, n260, n261.
-
Колко камери има Google Pixel 11?
Google Pixel 11 разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.