Меню

Тема

Език

Infinix Note 40 Pro+ 4
Infinix

Infinix Note 40 Pro+

  • Операционна система Android 14 XOS 14
  • Дисплей 6.78 инч 1080x2436 пиксела
  • Батерия 4600 mAh
  • Производителност 12GB RAM Dimensity 7020
  • Камера 108MP 1440p
  • Вътрешна памет 256/512GB UFS 2.2

Характеристики на Infinix Note 40 Pro+

Общи данни

Марка
Infinix
Модел
Note 40 Pro+
Алтернативни имена
X6851B
Обявен
Понеделник, 18 Март 2024 г.
Пускане на пазара
Вторник, 19 Март 2024 г.
Статус
В продажба
Цени
€290

Дизайн

Височина
164.3 мм (6.47 инч)
Ширина
74.5 мм (2.93 инч)
Дебелина
8.1 мм (0.32 инч)
Тегло
190 g (6.70 oz)
Материали
Задна част: силиконов полимер (еко кожа)
Рамка: Пластмаса
Преден: Стъкло
Цветове
Черен, Зелен, Racing Edition
Устойчивост
Устойчив на прах
Водоустойчив (защита от водни пръски)
Сертификат за защита
IP53

Дисплей

Тип дисплей
AMOLED
Размер на екрана
6.78 инч
Резолюция
1080 × 2436 пиксела
Честота на опресняване
120 Hz
Гъстота на пикселите
393 ppi
Съотношение екран/тяло
≈ 89.8%
Пикова яркост
1300 cd/m²
Защита на екрана
Стъкло Corning Gorilla Glass
Сензорен екран
Да
Екран без рамки
Да
Допълнителни характеристики
1 милиард цвята
Капацитивен сензорен екран
Мултитъч дисплей

Хардуер

Чипсет
MediaTek Dimensity 7020
Процесорни ядра
8
Технологичен процес
6 nm
Максимална честота
2.2 GHz
Архитектура
64-bit
Микроархитектура
2x 2.2 GHz – Cortex-A78
6x 2.0 GHz – Cortex-A55
Тип памет
LPDDR5
Графичен ускорител
IMG BXM-8-256
RAM
12GB
Вътрешна памет
256GB, 512GB
Тип вътрешна памет
UFS 2.2
Варианти
256GB 12GB RAM
512GB 12GB RAM
Разширяема памет
Не

Софтуер

Операционна система
Android 14 (Upside Down Cake), с до 2 основни обновления на операционната система
Потребителски интерфейс
XOS 14

Основна камера

Поддръжка на камера
Да
Тройна камера
108 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ), 0.64 μm, 1/1.67" Размер на сензора
Оптична стабилизация на изображението (OIS)
PDAF

2 MP, ƒ/2.4
2 MP, ƒ/2.4
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
Двойна LED светкавица
Допълнителни функции
Висок динамичен обхват (HDR)
Панорама
Видео запис
Да
Видео резолюции
1440p @ 30 fps
1080p @ 30/60 fps

Предна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
32 MP, ƒ/2.2 ( Широкоъгълен ), 0.7 μm, 1/3.1" Размер на сензора
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
Двойна LED светкавица
Видео запис
Да
Видео резолюции
1440p @ 30 fps
1080p @ 30/60 fps

Батерия

Капацитет
4600 mAh
Мощност при жично зареждане
100 W
Поддръжка на безжично зареждане
Да
Мощност при безжично зареждане
20 W
Допълнителни функции
Безжично зареждане MagCharge
Обратно жично зареждане
Обратно безжично зареждане
Жично зареждане от 0 до 50% за 12 минути (както е обявено)

Мрежи

SIM карти
Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Да
Скорости на данни
5G, LTE, HSPA
2G честоти
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G честоти
HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz
4G честоти
LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz)
5G честоти
5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz)

Свързаност

Wi-Fi
Да ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарти
802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi функции
Dual-band
Bluetooth
Да
USB порт
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB стандарт
Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS
Да
GPS функции
GPS
NFC
Да

Мултимедия

Високоговорител
Да
Аудио жак
Не
Аудио
24-бит/192 kHz Hi-Res аудио, Стерео високоговорители, Настроено от JBL
FM радио
Да

Допълнителни функции

Сензори
Акселерометър
Компас
Гироскоп
Сензор за близост
Оптичен сензор за пръстови отпечатъци под дисплея

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Снимки на Infinix Note 40 Pro+

Често задавани въпроси

Каква е цената на Infinix Note 40 Pro+?

Цената на Infinix Note 40 Pro+ е €290. Възможни са промени в следващите дни.

Кога излиза Infinix Note 40 Pro+ на пазара?

Infinix Note 40 Pro+ беше пуснат официално на Вторник, 19 Март 2024 г..

Предлага ли се Infinix Note 40 Pro+ в магазините?

Да, Infinix Note 40 Pro+ се продава в магазините, защото все още е в производство.

Колко тежи Infinix Note 40 Pro+?

Infinix Note 40 Pro+ тежи приблизително 190 грама.

Какъв е размерът на екрана на Infinix Note 40 Pro+?

Екранът на Infinix Note 40 Pro+ е 6.78 инча.

Infinix Note 40 Pro+ поддържа ли 5G мрежи?

Да, Infinix Note 40 Pro+ поддържа 5G мрежи в ленти n1, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78.

Колко камери има Infinix Note 40 Pro+?

Infinix Note 40 Pro+ разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.