Меню

Тема

Език

Lava Shark 2 5
Lava

Lava Shark 2

  • Операционна система Android 16
  • Дисплей 6.75 инч 720x1612 пиксела
  • Батерия 6000 mAh
  • Производителност 4GB RAM Unisoc T8200
  • Камера 13MP 1080p
  • Вътрешна памет 64GB UFS 2.2

Характеристики на Lava Shark 2

Общи данни

Марка
Lava
Модел
Shark 2
Обявен
Вторник, 26 Май 2026 г.
Пускане на пазара
Сряда, 10 Юни 2026 г.
Статус
В продажба
Цени
€110

Дизайн

Височина
165.9 мм (6.53 инч)
Ширина
76.8 мм (3.02 инч)
Дебелина
8.8 мм (0.35 инч)
Тегло
210 g (7.41 oz)
Цветове
Черен, Бял
Устойчивост
Пълно прахоустойчив и водоустойчив (срещу водни пръски)
Сертификат за защита
IP64

Дисплей

Тип дисплей
IPS LCD
Размер на екрана
6.75 инч
Резолюция
720 × 1612 пиксела
Честота на опресняване
120 Hz
Съотношение на страните
20:9
Гъстота на пикселите
262 ppi
Съотношение екран/тяло
≈ 85.9%
Сензорен екран
Да
Допълнителни характеристики
Капацитивен сензорен екран
Мултитъч дисплей

Хардуер

Чипсет
Unisoc T8200
Процесорни ядра
8
Технологичен процес
6 nm
Максимална честота
2300 MHz
Архитектура
64-bit
Микроархитектура
2x 2.3 GHz – Cortex-A76
6x 2.1 GHz – Cortex-A55
Тип памет
LPDDR4X
Графичен ускорител
ARM Mali-G57 MC2 @850MHz
RAM
4GB
Вътрешна памет
64GB
Тип вътрешна памет
UFS 2.2
Варианти
64GB 4GB RAM
Разширяема памет
Да
Слот за карти
microSDXC

Софтуер

Операционна система
Android 16 (Baklava)

Основна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
13 MP
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
LED светкавица
Допълнителни функции
Висок динамичен обхват (HDR)
Панорама
Видео запис
Да
Видео резолюции
1080p @ 30 fps

Предна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
5 MP
Видео запис
Да

Батерия

Капацитет
6000 mAh
Мощност при жично зареждане
18 W

Мрежи

SIM карти
Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Да
Скорости на данни
5G, LTE, HSPA
2G честоти
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G честоти
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G честоти
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G честоти
5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Свързаност

Wi-Fi
Да ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарти
802.11/b/g/n/ac
Bluetooth
Да, v5.0
USB порт
USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB стандарт
Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS
Да
GPS функции
GLONASS, GPS
NFC
Не

Мултимедия

Високоговорител
Да
Аудио жак
Да
FM радио
Да

Допълнителни функции

Сензори
Акселерометър
Сензор за близост
Страничен сензор за пръстови отпечатъци

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Снимки на Lava Shark 2

Често задавани въпроси

Каква е цената на Lava Shark 2?

Цената на Lava Shark 2 е €110. Възможни са промени в следващите дни.

Кога излиза Lava Shark 2 на пазара?

Lava Shark 2 беше пуснат официално на Сряда, 10 Юни 2026 г..

Предлага ли се Lava Shark 2 в магазините?

Да, Lava Shark 2 се продава в магазините, защото все още е в производство.

Колко тежи Lava Shark 2?

Lava Shark 2 тежи приблизително 210 грама.

Какъв е размерът на екрана на Lava Shark 2?

Екранът на Lava Shark 2 е 6.75 инча.

Lava Shark 2 поддържа ли 5G мрежи?

Да, Lava Shark 2 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2.

Колко камери има Lava Shark 2?

Lava Shark 2 разполага с Единична камера отзад и Единична камера отпред.