Motorola Razr 70
Характеристики на Motorola Razr 70
Общи данни
| Марка | Motorola |
| Модел | Razr 70 |
| Обявен | Сряда, 29 Април 2026 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 29 Април 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €920 |
Дизайн
| Височина | 171.3 мм (6.74 инч) |
| Ширина | 74 мм (2.91 инч) |
| Дебелина | 7.3 мм (0.29 инч) |
| Тегло | 188 g (6.63 oz) |
| Материали | Рамка: Алуминий Отпред: Пластмаса (Разпъната) |
| Цветове | Зелен, Сив, Розов, Бял |
| Устойчивост | Водоустойчив (до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP48 |
Дисплей
| Тип дисплей | Сгъваем LTPO AMOLED |
| Размер на екрана | 6.9 инч |
| Резолюция | 1080 × 2640 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Гъстота на пикселите | 413 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 84.9% |
| Пикова яркост | 3000 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus, Съответства на MIL-STD-810H |
| Сензорен екран | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Капацитивен сензорен екран Dolby Vision HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7400X |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 4 nm |
| Максимална честота | 2600 MHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип памет | LPDDR5 |
| Графичен ускорител | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Вътрешна памет | 128GB, 256GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 3.1 |
| Варианти | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.7 ( Широкоъгълен ), 0.8 μm, 1/1.95" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ултраширокоъгълен ), 1.28 μm, 1/2.76" Размер на сензора |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 32 MP, ƒ/2.4 ( Широкоъгълен ), 0.7 μm, 1/3.14" Размер на сензора |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батерия
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 4800 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 30 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Dolby Atmos, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Страничен сензор за пръстови отпечатъци |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Motorola Razr 70
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Motorola Razr 70?
Цената на Motorola Razr 70 е €920. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Motorola Razr 70 на пазара?
Motorola Razr 70 беше пуснат официално на Сряда, 29 Април 2026 г..
-
Предлага ли се Motorola Razr 70 в магазините?
Да, Motorola Razr 70 се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 тежи приблизително 188 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Motorola Razr 70?
Екранът на Motorola Razr 70 е 6.9 инча.
-
Motorola Razr 70 поддържа ли 5G мрежи?
Да, Motorola Razr 70 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Колко камери има Motorola Razr 70?
Motorola Razr 70 разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.