Меню

Тема

Език

Nokia C02 7
Nokia

Nokia C02

  • Операционна система Android 12
  • Дисплей 5.45 инч 720x1440 пиксела
  • Батерия 3000 mAh Li-Ion
  • Производителност 2GB RAM
  • Камера 5MP 720p
  • Вътрешна памет 32GB eMMC 5.1

Характеристики на Nokia C02

Общи данни

Марка
Nokia
Модел
C02
Обявен
Четвъртък, 23 Февруари 2023 г.
Пускане на пазара
Понеделник, 01 Май 2023 г.
Статус
В продажба

Дизайн

Височина
148.7 мм (5.85 инч)
Ширина
71.2 мм (2.80 инч)
Дебелина
10 мм (0.39 инч)
Тегло
191 g (6.74 oz)
Материали
Задна: Пластмаса
Рамка: Пластмаса
Преден: Стъкло
Цветове
дървени въглища, тъмна тюркоазена
Устойчивост
Устойчив на прах
Водоустойчив (защита от водни пръски)
Сертификат за защита
IP52

Дисплей

Тип дисплей
IPS LCD
Размер на екрана
5.45 инч
Резолюция
720 × 1440 пиксела
Съотношение на страните
18:9
Гъстота на пикселите
295 ppi
Съотношение екран/тяло
≈ 72.4%
Сензорен екран
Да
Екран без рамки
Не
Допълнителни характеристики
Капацитивен сензорен екран
Мултитъч дисплей

Хардуер

RAM
2GB
Вътрешна памет
32GB
Тип вътрешна памет
eMMC 5.1
Варианти
32GB 2GB RAM
Разширяема памет
Да
Слот за карти
microSDXC

Софтуер

Операционна система
Android 12 (Snow Cone)

Основна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
5 MP
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
LED светкавица
Допълнителни функции
Висок динамичен обхват (HDR)
Видео запис
Да
Видео резолюции
720p @ 30 fps

Предна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
2 MP
Допълнителни функции
Отключване с лице
Видео запис
Да
Видео резолюции
720p @ 30 fps

Батерия

Тип
Li-Ion
Капацитет
3000 mAh
Сменяема батерия
Сменяема
Мощност при жично зареждане
5 W

Мрежи

SIM карти
Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE
Да
Скорости на данни
LTE, HSPA
2G честоти
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G честоти
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G честоти
LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)

Свързаност

Wi-Fi
Да ( Wi-Fi 4 )
Wi-Fi стандарти
802.11/b/g/n
Bluetooth
Да, v4.2
USB порт
Micro-USB 2.0
USB стандарт
Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS
Да
GPS функции
GPS
NFC
Не

Мултимедия

Високоговорител
Да
Аудио жак
Да

Допълнителни функции

Сензори
Акселерометър

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Снимки на Nokia C02

Често задавани въпроси

Кога излиза Nokia C02 на пазара?

Nokia C02 беше пуснат официално на Понеделник, 01 Май 2023 г..

Предлага ли се Nokia C02 в магазините?

Да, Nokia C02 се продава в магазините, защото все още е в производство.

Колко тежи Nokia C02?

Nokia C02 тежи приблизително 191 грама.

Какъв е размерът на екрана на Nokia C02?

Екранът на Nokia C02 е 5.45 инча.

Nokia C02 поддържа ли 5G мрежи?

Не, Nokia C02 не поддържа 5G мрежи.

Колко камери има Nokia C02?

Nokia C02 разполага с Единична камера отзад и Единична камера отпред.