OnePlus 9
Характеристики на OnePlus 9
Общи данни
| Марка | OnePlus |
| Модел | 9 |
| Алтернативни имена | LE2113 (Международна версия) LE2111 (Международна версия) LE2110 (Международна версия) LE2117 (Международна версия) LE2115 (Международна версия) |
| Обявен | Вторник, 23 Март 2021 г. |
| Пускане на пазара | Петък, 26 Март 2021 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €123.27 $179 £240 |
Дизайн
| Височина | 160 мм (6.30 инч) |
| Ширина | 74.2 мм (2.92 инч) |
| Дебелина | 8.7 мм (0.34 инч) |
| Тегло | 192 g (6.77 oz) |
| Сертификат за защита | IP68 |
Дисплей
| Размер на екрана | 6.55 инч |
| Резолюция | 1080 × 2400 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 20:9 |
| Гъстота на пикселите | 402 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 87.6% |
| Пикова яркост | 1100 cd/m² |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 5 nm |
| Максимална честота | 2.84 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.84 GHz – Cortex-X1 3x 2.42 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип памет | LPDDR5 |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Вътрешна памет | 128GB, 256GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 3.1 |
| Варианти | 128GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 11 (Red Velvet Cake), Надгражда се до Android 13 (Tiramisu) |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 48 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Широкоъгълен ), 1.12 μm, 1/1.43" Размер на сензора 50 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ултраширокоъгълен ), 1.0 μm, 1/1.56" Размер на сензора 2 MP, ƒ/2.4 ( Монохромен ) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | Двойна LED светкавица |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 16 MP, ƒ/2.4 ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/3.06" Размер на сензора |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Poly |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 65 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
Мрежи
| SIM карти | Една SIM (Nano-SIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 / 1800 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b30 (2300), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth | Да, v5.2 |
| USB порт | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| GPS | Да |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| FM радио | Не |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Ревюта за OnePlus 9
Видео ревюта
Снимки на OnePlus 9
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на OnePlus 9?
Цената на OnePlus 9 е €123.27. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза OnePlus 9 на пазара?
OnePlus 9 беше пуснат официално на Петък, 26 Март 2021 г..
-
Предлага ли се OnePlus 9 в магазините?
Да, OnePlus 9 се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи OnePlus 9?
OnePlus 9 тежи приблизително 192 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на OnePlus 9?
Екранът на OnePlus 9 е 6.55 инча.
-
OnePlus 9 поддържа ли 5G мрежи?
Да, OnePlus 9 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n79.
-
Колко камери има OnePlus 9?
OnePlus 9 разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.