OnePlus Ace 7
Характеристики на OnePlus Ace 7
Общи данни
| Марка | OnePlus |
| Модел | Ace 7 |
| Статус | По слухове |
Дизайн
| Материали | Задна: Стъкло Рамка: Алуминий Предна част: Crystal Shield Glass |
| Цветове | Черен, Сребристо, Бял |
| Устойчивост | Устойчив на прах и вода (издържа на водни струи с високо налягане; потопяем до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68, IP69K |
Дисплей
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размер на екрана | 6.78 инч |
| Резолюция | 1272 × 2800 пиксела |
| Честота на опресняване | 185 Hz |
| Гъстота на пикселите | 454 ppi |
| Защита на екрана | Стъкло Crystal Shield |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Капацитивен сензорен екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Мултитъч дисплей PWM Dimming |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4.6 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.1 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ) Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ултраширокоъгълен ), 1.12 μm, 1/4.0" Размер на сензора |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Сензор за цветови спектър Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, Оптична стабилизация на изображението (OIS) |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/3" Размер на сензора |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Батерия
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 9000 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 100 W |
| Допълнителни функции | Зареждане в обход |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G честоти | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на OnePlus Ace 7
Често задавани въпроси
-
Предлага ли се OnePlus Ace 7 в магазините?
Не, OnePlus Ace 7 не е наличен в официалните магазини, защото все още не е пуснат.
-
Какъв е размерът на екрана на OnePlus Ace 7?
Екранът на OnePlus Ace 7 е 6.78 инча.
-
OnePlus Ace 7 поддържа ли 5G мрежи?
Да, OnePlus Ace 7 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2.
-
Колко камери има OnePlus Ace 7?
OnePlus Ace 7 разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.