OnePlus Pad 4
Характеристики на OnePlus Pad 4
Общи данни
| Марка | OnePlus |
| Модел | Pad 4 |
| Обявен | Петък, 24 Април 2026 г. |
| Пускане на пазара | Четвъртък, 30 Април 2026 г. |
| Статус | Очаквайте скоро |
| Цени | €600 |
Дизайн
| Височина | 289.7 мм (11.41 инч) |
| Ширина | 209.8 мм (8.26 инч) |
| Дебелина | 5.9 мм (0.23 инч) |
| Тегло | 672 g (23.70 oz) |
| Материали | Гръб: алуминий Рамка: Алуминий Преден: Стъкло |
| Цветове | Кафяво, Зелен |
| Дизайнерски акценти | Магнитен конектор за аксесоари, Поддръжка на стилус |
Дисплей
| Тип дисплей | IPS LCD |
| Размер на екрана | 13.2 инч |
| Резолюция | 2400 × 3392 пиксела |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Гъстота на пикселите | 315 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 87.2% |
| Пикова яркост | 1000 cd/m² |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Не |
| Допълнителни характеристики | 68 милиарда цвята Капацитивен сензорен екран Dolby Vision Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4.6 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.1 |
| Варианти | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | OxygenOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 13 MP |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Сензор за цветови спектър |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 8 MP |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Капацитет | 13380 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 80 W |
Мрежи
| Мобилни мрежи | Не |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v6.0 |
| USB порт | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Не |
| NFC | Не |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | 8 високоговорителя, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Гироскоп Сензор за близост (само за аксесоари) |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на OnePlus Pad 4
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на OnePlus Pad 4?
Цената на OnePlus Pad 4 е €600. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога се очаква да излезе OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 ще бъде пуснат на Четвъртък, 30 Април 2026 г..
-
Предлага ли се OnePlus Pad 4 в магазините?
Не, OnePlus Pad 4 не е наличен в официалните магазини, защото все още не е пуснат.
-
Колко тежи OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 тежи приблизително 672 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на OnePlus Pad 4?
Екранът на OnePlus Pad 4 е 13.2 инча.
-
Колко камери има OnePlus Pad 4?
OnePlus Pad 4 разполага с Единична камера отзад и Единична камера отпред.