OnePlus RT
Характеристики на OnePlus RT
Общи данни
| Марка | OnePlus |
| Модел | RT |
| Обявен | Четвъртък, 16 Декември 2021 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 01 Декември 2021 г. |
| Статус | Отменен |
Дизайн
| Височина | 162.2 мм (6.39 инч) |
| Ширина | 74.6 мм (2.94 инч) |
| Дебелина | 8.3 мм (0.33 инч) |
| Тегло | 198 g (6.98 oz) |
| Цветове | Черен, Син, Сребристо |
Дисплей
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размер на екрана | 6.62 инч |
| Резолюция | 1080 × 2400 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 20:9 |
| Гъстота на пикселите | 398 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 87.4% |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | Емкостен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 888 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 5 nm |
| Максимална честота | 2.84 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | Cortex-X1 Cortex-A78 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 680 |
| Тип памет | LPDDR4X, LPDDR5 |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 660 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Вътрешна памет | 128GB, 256GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 3.1 |
| Варианти | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 11 (Red Velvet Cake) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 11.3 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm Оптична стабилизация на изображението (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 14 mm ( Ултраширокоъгълен ), 1.0 μm, 1/3.6" Размер на сензора 2 MP, ƒ/2.4 ( Макро ) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | Двойна LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Видео функции | Auto HDR, Gyro-EIS |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 16 MP, ƒ/2.4 ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/3.06" Размер на сензора Автоматично HDR |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Батерия
| Тип | Li-Poly |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Сменяема батерия | Несменяема |
| Мощност при жично зареждане | 65 W |
| Поддръжка на бързо зареждане | Да |
Мрежи
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE-A (CA) Cat18 1200/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/b/a/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Dual-band, Мобилен хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.2 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS |
| NFC | Не |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас / Магнетометър Сензор за пръстови отпечатъци Гироскоп Сензор за близост |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на OnePlus RT
Често задавани въпроси
-
Кога се очаква да излезе OnePlus RT?
OnePlus RT няма да бъде пуснат, защото беше отменен.
-
Предлага ли се OnePlus RT в магазините?
Не, OnePlus RT не се продава в магазините, защото беше отменен.
-
Колко тежи OnePlus RT?
OnePlus RT тежи приблизително 198 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на OnePlus RT?
Екранът на OnePlus RT е 6.62 инча.
-
Колко камери има OnePlus RT?
OnePlus RT разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.