Oppo Find N6
Характеристики на Oppo Find N6
Общи данни
| Марка | Oppo |
| Модел | Find N6 |
| Алтернативни имена | PLP110 (Международна версия) PLP120 (Международна версия) |
| Обявен | Вторник, 17 Март 2026 г. |
| Пускане на пазара | Петък, 20 Март 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €1,250 |
Дизайн
| Височина | 159.9 мм (6.30 инч) |
| Ширина | 145.6 мм (5.73 инч) |
| Дебелина | 4.2 мм (0.17 инч) |
| Тегло | 225 g (7.94 oz) |
| Материали | Задна: Стъкло Рамка: Алуминиева сплав Предна: NanoCrystal стъкло (сгънато) Отпред: Пластмаса (Разпъната) Панта: титаниев сплав (клас 5) |
| Цветове | Черен, Оранжев, Титаниев |
| Устойчивост | Прахо- и водоустойчив (устоява на високонапорни водни струи; потопим до 1 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP58, IP59 |
| Дизайнерски акценти | Технология на самовъзстановяващо се стъкло с памет (вътрешен дисплей), Поддръжка на стилус (и двата дисплея), Незабележима гънка |
Дисплей
| Тип дисплей | Сгъваем LTPO OLED, LTPO OLED |
| Размер на екрана | 8.12 инч |
| Резолюция | 2248 × 2480 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Гъстота на пикселите | 412 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 90.9% |
| Пикова яркост | 2500 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло NanoCrystal |
| Сензорен екран | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята 2160Hz PWM Dimming Емкостен сензорен екран Dolby Vision HDR10+ HDR Vivid Мултитъч дисплей Поддръжка на изображения Ultra HDR |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite Gen 5 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4.6 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.6 GHz – Oryon V3 Phoenix L 6x 3.62 GHz – Oryon V3 Phoenix M |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 840 @1.20 GHz |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.1 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 200 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Широкоъгълен ), 0.5 μm 50 MP, ƒ/2.7, 70 mm ( Перископен телефото ), 0.64 μm, x3 Оптичен зуум, 1/2.75" Размер на сензора 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 0.64 μm, 1/2.75" Размер на сензора |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Сензор за цветови спектър Калибриране на цветове Hasselblad Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функции | Dolby Vision, Gyro-EIS, HDR10+ |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Широкоъгълен ), 0.64 μm, 1/3.42" Размер на сензора 20 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Широкоъгълен ), 0.64 μm, 1/3.42" Размер на сензора |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR |
Батерия
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 6000 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 80 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 50 W |
| Допълнителни функции | Обратно жично зареждане Обратно безжично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n13 (700), n18 (850), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n81 (900), n83 (700), n84 (2100), n89 (850 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Dual-band или Tri-band: Варира в зависимост от пазара или региона |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 3.1 DisplayPort USB On-The-Go USB Type-C 3.1 Gen 2 |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS (B1I & B1C & B2a), GALILEO (E1 & E5a), GLONASS (G1), GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | подобрено с Dolby Atmos, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Двоен гироскоп Сензор за близост Страничен сензор за пръстови отпечатъци |
| Специални функции | Рамка от алуминий серия 7000 с авиационно качество Програмируемо захранване (PPS) Quick Charge Сателитна свързаност (обаждания/съобщения/SOS) - само при модел 1TB Универсална спецификация за бързо зареждане (UFCS) USB Power Delivery |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Oppo Find N6
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Oppo Find N6?
Цената на Oppo Find N6 е €1,250. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Oppo Find N6 на пазара?
Oppo Find N6 беше пуснат официално на Петък, 20 Март 2026 г..
-
Предлага ли се Oppo Find N6 в магазините?
Да, Oppo Find N6 се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Oppo Find N6?
Oppo Find N6 тежи приблизително 225 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Oppo Find N6?
Екранът на Oppo Find N6 е 8.12 инча.
-
Oppo Find N6 поддържа ли 5G мрежи?
Да, Oppo Find N6 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n13, n18, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n75, n77, n78, n79, n80, n81, n83, n84, n89.
-
Колко камери има Oppo Find N6?
Oppo Find N6 разполага с Тройна камера отзад и Двойна камера отпред.