Oppo Find X9s Pro
Характеристики на Oppo Find X9s Pro
Общи данни
| Марка | Oppo |
| Модел | Find X9s Pro |
| Алтернативни имена | PME110 (Международна версия) |
| Обявен | Вторник, 21 Април 2026 г. |
| Пускане на пазара | Вторник, 21 Април 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €750 |
Дизайн
| Височина | 150.5 мм (5.93 инч) |
| Ширина | 71.7 мм (2.82 инч) |
| Дебелина | 8.4 мм (0.33 инч) |
| Тегло | 198 g (6.98 oz) |
| Цветове | Зелен, Оранжев, Титаниев, Бял |
| Устойчивост | Устойчив на прах и вода (издържа на водни струи с високо налягане; потопяем до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68, IP69 |
Дисплей
| Тип дисплей | LTPO AMOLED |
| Размер на екрана | 6.32 инч |
| Резолюция | 1216 × 2640 пиксела |
| Честота на опресняване | 144 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 460 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 90.7% |
| Пикова яркост | 1800 cd/m² |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята 3840Hz PWM Dimming Капацитивен сензорен екран Dolby Vision HDR Vivid Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4.21 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12-ядрен) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.1 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Широкоъгълен ), 0.56 μm, 1/1.4" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Перископен телефото ), x2.8 Оптичен зуум, 1/1.56" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (в зависимост от региона) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ултраширокоъгълен ) PDAF |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | Мултифокусна LED светкавица |
| Допълнителни функции | Сензор за цветови спектър Калибриране на цветове Hasselblad Hasselblad Ultra HD Висок динамичен обхват (HDR) Автофокус (AF) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функции | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Оптична стабилизация на изображението (OIS) |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Широкоъгълен ) |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Батерия
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 7025 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 80 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 50 W |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v6.1 |
| USB порт | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Програмируемо захранване (PPS) Универсална спецификация за бързо зареждане (UFCS) USB Power Delivery |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Oppo Find X9s Pro
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Oppo Find X9s Pro?
Цената на Oppo Find X9s Pro е €750. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Oppo Find X9s Pro на пазара?
Oppo Find X9s Pro беше пуснат официално на Вторник, 21 Април 2026 г..
-
Предлага ли се Oppo Find X9s Pro в магазините?
Да, Oppo Find X9s Pro се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro тежи приблизително 198 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Oppo Find X9s Pro?
Екранът на Oppo Find X9s Pro е 6.32 инча.
-
Oppo Find X9s Pro поддържа ли 5G мрежи?
Да, Oppo Find X9s Pro поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79.
-
Колко камери има Oppo Find X9s Pro?
Oppo Find X9s Pro разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.