Oppo K15 Pro+
Характеристики на Oppo K15 Pro+
Общи данни
| Марка | Oppo |
| Модел | K15 Pro+ |
| Статус | По слухове |
Дизайн
| Дебелина | 8.3 мм (0.33 инч) |
| Тегло | 213 g (7.51 oz) |
| Цветове | Сив, Розов, Сребристо |
| Устойчивост | Устойчив на прах и вода (издържа на водни струи с високо налягане; потопяем до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68, IP69 |
Дисплей
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размер на екрана | 6.78 инч |
| Резолюция | 1280 × 2800 пиксела |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 454 ppi |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Емкостен сензорен екран Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500s |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 3.73 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 12GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.1 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 27 mm ( Широкоъгълен ) Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 8 MP ( Ултраширокоъгълен ) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 16 MP, ƒ/2.4, 22 mm ( Широкоъгълен ) |
| Видео запис | Да |
Батерия
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 8000 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 100 W |
| Допълнителни функции | Директно зареждане Обратно жично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Вграден охлаждащ вентилатор Програмируемо захранване (PPS) RGB LED светлина на гърба Универсална спецификация за бързо зареждане (UFCS) USB Power Delivery |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Oppo K15 Pro+
Често задавани въпроси
-
Предлага ли се Oppo K15 Pro+ в магазините?
Не, Oppo K15 Pro+ не е наличен в официалните магазини, защото все още не е пуснат.
-
Колко тежи Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ тежи приблизително 213 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Oppo K15 Pro+?
Екранът на Oppo K15 Pro+ е 6.78 инча.
-
Колко камери има Oppo K15 Pro+?
Oppo K15 Pro+ разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.