Oppo Pad Air
Характеристики на Oppo Pad Air
Общи данни
| Марка | Oppo |
| Модел | Pad Air |
| Алтернативни имена | OPD2102 (Международна версия) X21N2 (Международна версия) |
| Обявен | Понеделник, 23 Май 2022 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 01 Юни 2022 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €300 |
Дизайн
| Височина | 245.1 мм (9.65 инч) |
| Ширина | 154.8 мм (6.09 инч) |
| Дебелина | 6.9 мм (0.27 инч) |
| Тегло | 440 g (15.52 oz) |
| Цветове | Сив, Сребристо |
| Дизайнерски акценти | Поддръжка на стилус |
Дисплей
| Тип дисплей | IPS LCD |
| Размер на екрана | 10.36 инч |
| Резолюция | 1200 × 2000 пиксела |
| Съотношение на страните | 5:3 |
| Гъстота на пикселите | 225 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 80.5% |
| Пикова яркост | 360 cd/m² |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | Емкостен сензорен екран Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 6 nm |
| Максимална честота | 2.4 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.4 GHz – Kryo 265 Gold (Cortex-A73) 4x 1.9 GHz – Kryo 265 Silver (Cortex-A53) |
| Тип памет | LPDDR4X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Вътрешна памет | 64GB, 128GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 2.2 |
| Варианти | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Разширяема памет | Да |
| Слот за карти | microSDXC |
Софтуер
| Операционна система | Android 12 (Snow Cone) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 12 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 8 MP, ƒ/2.0 Автофокус (AF) |
| Допълнителни функции | Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Poly |
| Капацитет | 7100 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 18 W |
| Поддръжка на бързо зареждане | Да |
Мрежи
| Мобилни мрежи | Не |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Dual-band, Мобилен хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.1 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Не |
| NFC | Не |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас / Магнетометър Гироскоп |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Oppo Pad Air
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Oppo Pad Air?
Цената на Oppo Pad Air е €300. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Oppo Pad Air на пазара?
Oppo Pad Air беше пуснат официално на Сряда, 01 Юни 2022 г..
-
Предлага ли се Oppo Pad Air в магазините?
Да, Oppo Pad Air се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air тежи приблизително 440 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Oppo Pad Air?
Екранът на Oppo Pad Air е 10.36 инча.
-
Oppo Pad Air поддържа ли 5G мрежи?
Не, Oppo Pad Air не поддържа 5G мрежи.
-
Колко камери има Oppo Pad Air?
Oppo Pad Air разполага с Единична камера отзад и Единична камера отпред.