Oppo Reno16 (China)
Характеристики на Oppo Reno16 (China)
Общи данни
| Марка | Oppo |
| Модел | Reno16 (China) |
| Статус | По слухове |
Дизайн
| Материали | Задна: Стъкло Рамка: Алуминий Преден: Стъкло |
| Цветове | Черен, Лилаво, Бял |
| Устойчивост | Прахо- и водоустойчив (устоява на високонапорни водни струи; потопим до 2 m за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68, IP69 |
Дисплей
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размер на екрана | 6.32 инч |
| Резолюция | 1216 × 2640 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 460 ppi |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята 3840Hz PWM Dimming Капацитивен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | MediaTek Dimensity 8500 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 4 nm |
| Максимална честота | 3400 MHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.4 GHz – Cortex-A725 3x 3.2 GHz – Cortex-A725 4x 2.2 GHz – Cortex-A725 |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | ARM Mali-G720 MP8 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип вътрешна памет | UFS |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 200 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ), 0.5 μm, 1/1.56" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.8, 85 mm ( Телефото ), x3.5 Оптичен зуум Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 16 mm, 116° ( Ултраширокоъгълен ) Автофокус (AF) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Сензор за цветови спектър Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 50 MP, ƒ/2.0, 18 mm, 100° ( Ултраширокоъгълен ) Автофокус (AF) |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR |
Батерия
| Капацитет | 6700 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 80 W |
| Допълнителни функции | Обратно жично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G честоти | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Гироскоп Оптичен сензор за пръстови отпечатъци под дисплея Сензор за близост |
| Специални функции | Програмируемо захранване (PPS) Универсална спецификация за бързо зареждане (UFCS) USB Power Delivery |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Oppo Reno16 (China)
Често задавани въпроси
-
Предлага ли се Oppo Reno16 (China) в магазините?
Не, Oppo Reno16 (China) не е наличен в официалните магазини, защото все още не е пуснат.
-
Какъв е размерът на екрана на Oppo Reno16 (China)?
Екранът на Oppo Reno16 (China) е 6.32 инча.
-
Oppo Reno16 (China) поддържа ли 5G мрежи?
Да, Oppo Reno16 (China) поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2.
-
Колко камери има Oppo Reno16 (China)?
Oppo Reno16 (China) разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.