Samsung Galaxy S10e
Характеристики на Samsung Galaxy S10e
Общи данни
| Марка | Samsung |
| Модел | Galaxy S10e |
| Алтернативни имена | SM-G970F/DS (Международна версия) SM-G970U (Съединени щати) SM-G970W (Канада) SM-G970F (Международна версия) SM-G9700 (Международна версия) SM-G970U1 (Международна версия) SM-G970N (Международна версия) SM-G970X (Международна версия) |
| Обявен | Петък, 08 Март 2019 г. |
| Пускане на пазара | Петък, 08 Март 2019 г. |
| Статус | Спрян от производство |
| Цени | €130 |
Дизайн
| Височина | 142.2 мм (5.60 инч) |
| Ширина | 69.9 мм (2.75 инч) |
| Дебелина | 7.9 мм (0.31 инч) |
| Тегло | 150 g (5.29 oz) |
| Материали | Задна част: Gorilla Glass 5 Рамка: Алуминий Отпред: Gorilla стъкло 5 |
| Цветове | Канарски жълт, Фламинго розов цвят, Prism Black, Призма син цвят, Призма зелен цвят, призма бяла |
| Устойчивост | Устойчив на прах Водоустойчивост |
| Сертификат за защита | IP68 |
Дисплей
| Тип дисплей | Dynamic AMOLED |
| Размер на екрана | 5.8 инч |
| Резолюция | 1080 × 2280 пиксела |
| Съотношение на страните | 19:9 |
| Гъстота на пикселите | 438 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 83.3% |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass 5 |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | Емкостен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Samsung Exynos 9820 (Международна версия) Qualcomm Snapdragon 855 (Съединени щати) Qualcomm Snapdragon 855 (Китай) |
| Процесорни ядра | 8 (Международна версия) 8 (Съединени щати) 8 (Китай) |
| Технологичен процес | 8 nm (Международна версия) 7 nm (Съединени щати) 7 nm (Китай) |
| Максимална честота | 2.7 GHz (Международна версия) 2.84 GHz (Съединени щати) 2.84 GHz (Китай) |
| Архитектура | 64-bit (Международна версия) 64-bit (Съединени щати) 64-bit (Китай) |
| Микроархитектура | 2x 2.73 GHz – Mongoose M4 2x 2.31 GHz – Cortex-A75 4x 1.95 GHz – Cortex-A55 (Международна версия) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Съединени щати) 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 (Китай) |
| Тип памет | LPDDR4X (Международна версия) LPDDR4X (Съединени щати) LPDDR4X (Китай) |
| Графичен ускорител | ARM Mali-G76 MP12 (Международна версия) Qualcomm Adreno 640 (Съединени щати) Qualcomm Adreno 640 (Китай) |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Вътрешна памет | 128GB, 256GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 2.1 |
| Варианти | 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Софтуер
| Операционна система | Android 9.0 (Pie), Надгражда се до Android 12 (Snow Cone) |
| Потребителски интерфейс | Samsung One UI 4.1 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 12 MP, 26 mm ( Широкоъгълен ), 1.4 μm, 1/2.55" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF Оптична стабилизация на изображението (OIS) 16 MP, ƒ/2.2, 12 mm ( Ултраширокоъгълен ), 1.0 μm, 1/3.1" Размер на сензора Супер стабилно видео |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Автоматичен HDR Режим на непрекъснато снимане Цифрово увеличение Компенсация на експонацията Откриване на лице ISO настройки Панорама Докоснете за фокус |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps 720p @ 960 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR10+, Оптична стабилизация на изображението (OIS), Стереозапис |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 10 MP, ƒ/1.9, 26 mm ( Широкоъгълен ), 1.22 μm, 1/3" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Ion |
| Капацитет | 3100 mAh |
| Сменяема батерия | Несменяема |
| Мощност при жично зареждане | 15 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
| Поддръжка на бързо зареждане | Да |
| Допълнителни функции | Безжично зареждане Qi Обратно безжично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Една SIM (Nano-SIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | LTE (7CA) Cat20 2000/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Dual-band, Мобилен хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.0 |
| USB порт | USB Type-C 3.1 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Да |
| Аудио | Поддръжка на аудио с висок битрейт, Стерео високоговорители, Настроено от AKG |
| FM радио | Да |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас / Магнетометър Сензор за пръстови отпечатъци Гироскоп Сензор за близост |
| Специални функции | ANT+ |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Ревюта за Samsung Galaxy S10e
Видео ревюта
Снимки на Samsung Galaxy S10e
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Samsung Galaxy S10e?
Цената на Samsung Galaxy S10e е €130. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Samsung Galaxy S10e на пазара?
Samsung Galaxy S10e беше пуснат официално на Петък, 08 Март 2019 г..
-
Предлага ли се Samsung Galaxy S10e в магазините?
Не, Samsung Galaxy S10e не е наличен в официалните магазини, тъй като вече не се произвежда. Възможно е да го намерите при неофициални търговци.
-
Колко тежи Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e тежи приблизително 150 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Samsung Galaxy S10e?
Екранът на Samsung Galaxy S10e е 5.8 инча.
-
Колко камери има Samsung Galaxy S10e?
Samsung Galaxy S10e разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.