Samsung Galaxy S22+ 5G
Характеристики на Samsung Galaxy S22+ 5G
Общи данни
| Марка | Samsung |
| Модел | Galaxy S22+ 5G |
| Алтернативни имена | S906B (Международна версия) SM-S906B/DS (Международна версия) SM-S906U (Съединени щати) SM-S906W (Канада) SM-S9060 (Китай) SM-S906B (Международна версия) SM-S906U1 (Международна версия) SM-S906N (Международна версия) SM-S906E (Международна версия) SM-S906E/DS (Международна версия) SM-S906L (Международна версия) |
| Обявен | Сряда, 09 Февруари 2022 г. |
| Пускане на пазара | Петък, 25 Февруари 2022 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €216.99 $199.44 £298 |
Дизайн
| Височина | 157.4 мм (6.20 инч) |
| Ширина | 75.8 мм (2.98 инч) |
| Дебелина | 7.6 мм (0.30 инч) |
| Тегло | 195 g (6.88 oz) |
| Материали | Задна част: Gorilla Glass Victus+ Рамка: Алуминий Отпред: Gorilla Glass Victus+ |
| Цветове | Черен, тъмносин, Зелен, Сив, Лилаво, Червен, Бял |
| Устойчивост | Пълно прахоустойчив и водоустойчив (подводен до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68 |
| Дизайнерски акценти | Алуминиева рамка Armor |
Дисплей
| Тип дисплей | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на екрана | 6.6 инч |
| Резолюция | 1080 × 2340 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 393 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 88.3% |
| Пикова яркост | 1750 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Samsung Exynos 2200 (Международна версия) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 (Международна версия) |
| Процесорни ядра | 8 (Международна версия) 8 (Международна версия) |
| Технологичен процес | 4 nm (Международна версия) 4 nm (Международна версия) |
| Максимална честота | 2.8 GHz (Международна версия) 3.0 GHz (Международна версия) |
| Архитектура | 64-bit (Международна версия) 64-bit (Международна версия) |
| Микроархитектура | 1x 2.8 GHz – Cortex-X2 3x 2.52 GHz – Cortex-A710 4x 1.82 GHz – Cortex-A510 (Международна версия) 1x 3.0 GHz – Cortex-X2 3x 2.5 GHz – Cortex-A710 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 (Международна версия) |
| Тип памет | LPDDR5 (Международна версия) LPDDR5 (Международна версия) |
| Графичен ускорител | Samsung Xclipse 920 (Международна версия) Qualcomm Adreno 730 (Международна версия) |
| RAM | 8GB |
| Вътрешна памет | 128GB, 256GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 3.1 |
| Варианти | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 12 (Snow Cone), с до 4 основни обновления на Android |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/1.56" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF Оптична стабилизация на изображението (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 70 mm ( Телефото ), 1.0 μm, x3 Оптичен зуум, 1/3.94" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 1.4 μm, 1/2.55" Размер на сензора Супер стабилно видео |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Автоматичен HDR Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 4320p @ 24 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR10+, Стереозапис |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 10 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Широкоъгълен ), 1.22 μm, 1/3.24" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Ion |
| Капацитет | 4500 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 45 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
| Допълнителни функции | Безжично зареждане Qi Обратно безжично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G (5+ Gbps DL), LTE (7CA) Cat20 2000/200 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.2 |
| USB порт | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Поддръжка на аудио с висок битрейт, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (поддръжка на десктоп режим) Поддръжка на Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery 3.0 |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Ревюта за Samsung Galaxy S22+ 5G
Видео ревюта
Снимки на Samsung Galaxy S22+ 5G
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Samsung Galaxy S22+ 5G?
Цената на Samsung Galaxy S22+ 5G е €216.99. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Samsung Galaxy S22+ 5G на пазара?
Samsung Galaxy S22+ 5G беше пуснат официално на Петък, 25 Февруари 2022 г..
-
Предлага ли се Samsung Galaxy S22+ 5G в магазините?
Да, Samsung Galaxy S22+ 5G се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G тежи приблизително 195 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Samsung Galaxy S22+ 5G?
Екранът на Samsung Galaxy S22+ 5G е 6.6 инча.
-
Samsung Galaxy S22+ 5G поддържа ли 5G мрежи?
Да, Samsung Galaxy S22+ 5G поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n260, n261.
-
Колко камери има Samsung Galaxy S22+ 5G?
Samsung Galaxy S22+ 5G разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.