Samsung Galaxy S23
Характеристики на Samsung Galaxy S23
Общи данни
| Марка | Samsung |
| Модел | Galaxy S23 |
| Алтернативни имена | SM-S911B (Международна версия) SM-S911B/DS (Международна версия) SM-S911U (Международна версия) SM-S911U1 (Международна версия) SM-S911W (Международна версия) SM-S911N (Международна версия) SM-S9110 (Международна версия) SM-S911E (Международна версия) SM-S911E/DS (Международна версия) |
| Обявен | Сряда, 01 Февруари 2023 г. |
| Пускане на пазара | Петък, 17 Февруари 2023 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €335.10 $246.02 £231 |
Дизайн
| Височина | 146.3 мм (5.76 инч) |
| Ширина | 70.9 мм (2.79 инч) |
| Дебелина | 7.6 мм (0.30 инч) |
| Тегло | 168 g (5.93 oz) |
| Материали | Задна част: Gorilla Glass Victus 2 Рамка: Алуминий Отпред: Gorilla Victus 2 стъкло |
| Цветове | Черен, Зелен, Сив, Лилаво, Бял, Жълт |
| Устойчивост | Пълно прахоустойчив и водоустойчив (подводен до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68 |
| Дизайнерски акценти | Алуминиева рамка Armor |
Дисплей
| Тип дисплей | Dynamic AMOLED 2X |
| Размер на екрана | 6.1 инч |
| Резолюция | 1080 × 2340 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 425 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 86.8% |
| Пикова яркост | 1750 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | Капацитивен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 4 nm |
| Максимална честота | 3.36 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 8GB |
| Вътрешна памет | 128GB, 256GB, 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 3.1 (128GB) UFS 4.0 (256GB/512GB) |
| Варианти | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 13 (Tiramisu), с до 4 основни обновления на Android |
| Потребителски интерфейс | Samsung One UI 8 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/1.56" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF Оптична стабилизация на изображението (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 70 mm ( Телефото ), 1.0 μm, x3 Оптичен зуум, 1/3.94" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 1.4 μm, 1/2.55" Размер на сензора Супер стабилно видео |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Автоматично HDR Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR10+, Стереозапис |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 12 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Широкоъгълен ), 1.12 μm, 1/3.2" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF |
| Допълнителни функции | HDR10+ Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Ion |
| Капацитет | 3900 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 25 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
| Допълнителни функции | Безжично зареждане Qi Обратно безжично зареждане Жично зареждане от 0–50% за 30 минути (както е обявено) |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE (CA), HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.3 |
| USB порт | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Поддръжка на аудио с висок битрейт, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Samsung DeX USB Power Delivery 3.0 Поддръжка на безжичен Samsung DeX (режим на работния плот) |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Ревюта за Samsung Galaxy S23
Видео ревюта
Снимки на Samsung Galaxy S23
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Samsung Galaxy S23?
Цената на Samsung Galaxy S23 е €335.10. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Samsung Galaxy S23 на пазара?
Samsung Galaxy S23 беше пуснат официално на Петък, 17 Февруари 2023 г..
-
Предлага ли се Samsung Galaxy S23 в магазините?
Да, Samsung Galaxy S23 се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 тежи приблизително 168 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Samsung Galaxy S23?
Екранът на Samsung Galaxy S23 е 6.1 инча.
-
Samsung Galaxy S23 поддържа ли 5G мрежи?
Да, Samsung Galaxy S23 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n258, n260, n261.
-
Колко камери има Samsung Galaxy S23?
Samsung Galaxy S23 разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.