Samsung Galaxy S24+
Характеристики на Samsung Galaxy S24+
Общи данни
| Марка | Samsung |
| Модел | Galaxy S24+ |
| Алтернативни имена | SM-S926B (Международна версия) SM-S926B/DS (Международна версия) SM-S926U (Международна версия) SM-S926U1 (Международна версия) SM-S926W (Международна версия) SM-S926N (Международна версия) SM-S9260 (Международна версия) SM-S926E (Международна версия) SM-S926E/DS (Международна версия) |
| Обявен | Сряда, 17 Януари 2024 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 24 Януари 2024 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | $401.95 C$632.34 £399.76 €465.38 |
Дизайн
| Височина | 158.5 мм (6.24 инч) |
| Ширина | 75.9 мм (2.99 инч) |
| Дебелина | 7.7 мм (0.30 инч) |
| Тегло | 196 g (6.91 oz) |
| Материали | Задна част: Gorilla Glass Victus 2 Рамка: Алуминий Отпред: Gorilla Victus 2 стъкло |
| Цветове | Черен, Син, Зелен, Сив, Червен, Бял, Жълт |
| Устойчивост | Пълно прахоустойчив и водоустойчив (подводен до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP68 |
| Дизайнерски акценти | Броня алуминиева 2 рамка |
Дисплей
| Тип дисплей | Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Размер на екрана | 6.7 инч |
| Резолюция | 1440 × 3120 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 513 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 91.6% |
| Пикова яркост | 2600 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus 2 |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | Капацитивен сензорен екран Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Съединени щати) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Китай) Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 (Канада) Samsung Exynos 2400 (Международна версия) |
| Процесорни ядра | 8 (Съединени щати) 8 (Китай) 8 (Канада) 10 (Международна версия) |
| Технологичен процес | 4 nm (Съединени щати) 4 nm (Китай) 4 nm (Канада) 4 nm (Международна версия) |
| Максимална честота | 3.3 GHz (Съединени щати) 3.3 GHz (Китай) 3.3 GHz (Канада) 3.1 GHz (Международна версия) |
| Архитектура | 64-bit (Съединени щати) 64-bit (Китай) 64-bit (Канада) 64-bit (Международна версия) |
| Микроархитектура | 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Съединени щати) 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Китай) 1x 3.3 GHz – Cortex-X4 3x 3.15 GHz – Cortex-A720 2x 2.96 GHz – Cortex-A720 2x 2.26 GHz – Cortex-A520 (Канада) 1x 3.1 GHz – Cortex-X4 2x 2.9 GHz – Cortex-A720 3x 2.6 GHz – Cortex-A720 4x 1.8 GHz – Cortex-A520 (Международна версия) |
| Тип памет | LPDDR5X (Съединени щати) LPDDR5X (Китай) LPDDR5X (Канада) LPDDR5X (Международна версия) |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 750 (Съединени щати) Qualcomm Adreno 750 (Китай) Qualcomm Adreno 750 (Канада) Samsung Xclipse 940 (Международна версия) |
| RAM | 12GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.0 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 14 (Upside Down Cake), с до 7 основни обновления на Android |
| Потребителски интерфейс | Samsung One UI 8 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Тройна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 24 mm ( Широкоъгълен ), 1.0 μm, 1/1.56" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF Оптична стабилизация на изображението (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 67 mm ( Телефото ), 1.0 μm, x3 Оптичен зуум, 1/3.94" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 13 mm, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 1.4 μm, 1/2.55" Размер на сензора Супер стабилно видео |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Автоматичен HDR Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 4320p @ 24/30 fps 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, HDR10+, Стереозапис |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 12 MP, ƒ/2.2, 26 mm ( Широкоъгълен ), 1.12 μm, 1/3.2" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF |
| Допълнителни функции | HDR10+ Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Ion |
| Капацитет | 4900 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 45 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
| Допълнителни функции | Безжично зареждане Qi Обратно безжично зареждане Жично зареждане от 0 до 65% за 30 минути (както е обявено) |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) Две SIM (Nano-SIM + eSIM + eSIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE (CA), HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n75 (1500), n77 (3700), n78 (3500), n257 (28000), n258 (26000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.3 |
| USB порт | USB Type-C 3.2 DisplayPort 1.2 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Поддръжка на аудио с висок битрейт, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Samsung DeX Samsung Wireless DeX (поддръжка на десктоп режим) Поддръжка на Ultra Wideband (UWB) USB Power Delivery |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Samsung Galaxy S24+
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Samsung Galaxy S24+?
Цената на Samsung Galaxy S24+ е €465.38. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Samsung Galaxy S24+ на пазара?
Samsung Galaxy S24+ беше пуснат официално на Сряда, 24 Януари 2024 г..
-
Предлага ли се Samsung Galaxy S24+ в магазините?
Да, Samsung Galaxy S24+ се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Samsung Galaxy S24+?
Samsung Galaxy S24+ тежи приблизително 196 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Samsung Galaxy S24+?
Екранът на Samsung Galaxy S24+ е 6.7 инча.
-
Samsung Galaxy S24+ поддържа ли 5G мрежи?
Да, Samsung Galaxy S24+ поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n75, n77, n78, n257, n258, n260, n261.
-
Колко камери има Samsung Galaxy S24+?
Samsung Galaxy S24+ разполага с Тройна камера отзад и Единична камера отпред.