Samsung Galaxy XCover6 Pro
Характеристики на Samsung Galaxy XCover6 Pro
Общи данни
| Марка | Samsung |
| Модел | Galaxy XCover6 Pro |
| Алтернативни имена | SM-G736U (Международна версия) SM-G736U1 (Международна версия) SM-G736B (Международна версия) SM-G736B/DS (Международна версия) |
| Обявен | Сряда, 29 Юни 2022 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 13 Юли 2022 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | £199 €229.46 $150.60 C$299.99 |
Дизайн
| Височина | 168.8 мм (6.65 инч) |
| Ширина | 79.9 мм (3.15 инч) |
| Дебелина | 9.9 мм (0.39 инч) |
| Тегло | 235 g (8.29 oz) |
| Цветове | Черен |
| Устойчивост | Устойчив на прах Водоустойчивост |
| Сертификат за защита | IP68 |
Дисплей
| Тип дисплей | IPS LCD |
| Размер на екрана | 6.6 инч |
| Резолюция | 1080 × 2408 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Съотношение на страните | 20:9 |
| Гъстота на пикселите | 400 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 77.8% |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus+, Устойчив на падане (до 1,5 м), Съответства на MIL-STD-810H |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Не |
| Допълнителни характеристики | Емкостен сензорен екран Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 778G |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 6 nm |
| Максимална честота | 2.4 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 2.4 GHz – Cortex-A78 3x 2.4 GHz – Cortex-A78 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Тип памет | LPDDR5 |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 642L |
| RAM | 6GB |
| Вътрешна памет | 128GB |
| Варианти | 128GB 6GB RAM |
| Разширяема памет | Да |
| Слот за карти | microSDXC |
Софтуер
| Операционна система | Android 12 (Snow Cone), Надгражда се до Android 15 (Vanilla Ice Cream) |
| Потребителски интерфейс | Samsung One UI 7 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Широкоъгълен ), 0.64 μm, 1/2.76" Размер на сензора PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 123° ( Ултраширокоъгълен ), 1.12 μm, 1/4.0" Размер на сензора |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | Двойна LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 13 MP, ƒ/2.2 ( Широкоъгълен ), 1.12 μm, 1/3.1" Размер на сензора |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Li-Poly |
| Капацитет | 4050 mAh |
| Сменяема батерия | Сменяема |
| Мощност при жично зареждане | 25 W |
| Поддръжка на бързо зареждане | Да |
Мрежи
| SIM карти | Една SIM (Nano-SIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n78 (3500 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/mc/ax |
| Wi-Fi функции | Мобилен хотспот, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.2 |
| USB порт | USB Type-C 3.2 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Да |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас / Магнетометър Сензор за пръстови отпечатъци Гироскоп Сензор за близост |
| Специални функции | Samsung DeX (поддръжка на режим за настолен компютър) |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Ревюта за Samsung Galaxy XCover6 Pro
Видео ревюта
Снимки на Samsung Galaxy XCover6 Pro
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Цената на Samsung Galaxy XCover6 Pro е €229.46. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Samsung Galaxy XCover6 Pro на пазара?
Samsung Galaxy XCover6 Pro беше пуснат официално на Сряда, 13 Юли 2022 г..
-
Предлага ли се Samsung Galaxy XCover6 Pro в магазините?
Да, Samsung Galaxy XCover6 Pro се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro тежи приблизително 235 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Екранът на Samsung Galaxy XCover6 Pro е 6.6 инча.
-
Samsung Galaxy XCover6 Pro поддържа ли 5G мрежи?
Да, Samsung Galaxy XCover6 Pro поддържа 5G мрежи в ленти n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n78.
-
Колко камери има Samsung Galaxy XCover6 Pro?
Samsung Galaxy XCover6 Pro разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.