Samsung Galaxy Z Fold Wide
Характеристики на Samsung Galaxy Z Fold Wide
Общи данни
| Марка | Samsung |
| Модел | Galaxy Z Fold Wide |
| Алтернативни имена | SM-F971B (Международна версия) SM-F971B/DS (Международна версия) SM-F971U (Международна версия) SM-F971U1 (Международна версия) |
| Статус | По слухове |
Дизайн
| Височина | 161.4 мм (6.35 инч) |
| Ширина | 123.9 мм (4.88 инч) |
| Дебелина | 4.9 мм (0.19 инч) |
| Тегло | 199 g (7.02 oz) |
| Цветове | Черен, Други цветове |
| Устойчивост | Пълно прахоустойчив и водоустойчив (подводен до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP48 |
| Дизайнерски акценти | Разширена алуминиева рамка Armor |
Дисплей
| Тип дисплей | Сгъваем Dynamic LTPO AMOLED 2X |
| Размер на екрана | 7.6 инч |
| Резолюция | 1828 × 2584 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Гъстота на пикселите | 416 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 87.9% |
| Защита на екрана | Corning Gorilla Glass Ceramic 2 |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Не |
| Допълнителни характеристики | Капацитивен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4320 MHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.0 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava), с до 7 основни обновления на Android |
| Потребителски интерфейс | Samsung One UI 8 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP ( Широкоъгълен ) Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 50 MP ( Ултраширокоъгълен ) Автофокус (AF) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS, Оптична стабилизация на изображението (OIS) |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 10 MP, ƒ/2.2, 18 mm ( Ултраширокоъгълен ), 1.12 μm, 1/3.0" Размер на сензора 10 MP, ƒ/2.2, 24 mm ( Широкоъгълен ), 1.12 μm, 1/3.0" Размер на сензора |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Батерия
| Тип | Li-Poly |
| Капацитет | 4800 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 45 W |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Поддръжка на аудио с висок битрейт, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Страничен сензор за пръстови отпечатъци |
| Специални функции | Слой от титаниева плоча за подсилване на дисплея |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Samsung Galaxy Z Fold Wide
Често задавани въпроси
-
Предлага ли се Samsung Galaxy Z Fold Wide в магазините?
Не, Samsung Galaxy Z Fold Wide не е наличен в официалните магазини, защото все още не е пуснат.
-
Колко тежи Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide тежи приблизително 199 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Екранът на Samsung Galaxy Z Fold Wide е 7.6 инча.
-
Samsung Galaxy Z Fold Wide поддържа ли 5G мрежи?
Да, Samsung Galaxy Z Fold Wide поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2.
-
Колко камери има Samsung Galaxy Z Fold Wide?
Samsung Galaxy Z Fold Wide разполага с Двойна камера отзад и Двойна камера отпред.