Меню

Тема

Език

Tecno Pouvoir 3 7
Tecno

Tecno Pouvoir 3

  • Операционна система Android 8.1 HIOS 4.1
  • Дисплей 6.2 инч 720x1500 пиксела
  • Батерия 5000 mAh
  • Производителност 2GB RAM MT6739WA
  • Камера 13MP 1080p
  • Вътрешна памет 32GB eMMC 5.1

Характеристики на Tecno Pouvoir 3

Общи данни

Марка
Tecno
Модел
Pouvoir 3
Обявен
Събота, 01 Юни 2019 г.
Пускане на пазара
Събота, 01 Юни 2019 г.
Статус
Спрян от производство

Дизайн

Височина
157.6 мм (6.20 инч)
Ширина
76.7 мм (3.02 инч)
Дебелина
8.5 мм (0.33 инч)
Тегло
168 g (5.93 oz)
Цветове
Черен, Син, Златисто

Дисплей

Тип дисплей
IPS LCD
Размер на екрана
6.2 инч
Резолюция
720 × 1500 пиксела
Гъстота на пикселите
268 ppi
Съотношение екран/тяло
≈ 80%
Сензорен екран
Да
Екран без рамки
Да
Допълнителни характеристики
Капацитивен сензорен екран
Мултитъч дисплей

Хардуер

Чипсет
MediaTek MT6739WA
Процесорни ядра
4
Технологичен процес
28 nm
Максимална честота
1.5 GHz
Архитектура
64-bit
Микроархитектура
4x 1.5 GHz – Cortex-A534x 1.5 GHz – Cortex-A53
Тип памет
LPDDR3
Графичен ускорител
IMG PowerVR GE8100
RAM
2GB
Вътрешна памет
32GB
Тип вътрешна памет
eMMC 5.1
Варианти
32GB 2GB RAM
Разширяема памет
Да
Слот за карти
microSDXC

Софтуер

Операционна система
Android 8.1 (Oreo)
Потребителски интерфейс
HIOS 4.1

Основна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
13 MP
Автоматична светкавица
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
Двойна LED светкавица
Допълнителни функции
Висок динамичен обхват (HDR)
Панорама
Видео запис
Да
Видео резолюции
1080p @ 30 fps

Предна камера

Поддръжка на камера
Да
Единична камера
13 MP, ƒ/2.0
Поддръжка на светкавица
Да
Тип светкавица
LED светкавица
Допълнителни функции
Висок динамичен обхват (HDR)
Видео запис
Да
Видео резолюции
1080p @ 30 fps

Батерия

Капацитет
5000 mAh
Сменяема батерия
Несменяема

Мрежи

SIM карти
Една SIM (Micro-SIM)
VoLTE
Да
Скорости на данни
LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps
2G честоти
GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G честоти
HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G честоти
LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz)

Свързаност

Wi-Fi
Да ( Wi-Fi 4 )
Wi-Fi стандарти
802.11/b/g/n
Wi-Fi функции
Мобилен хотспот
Bluetooth
Да, v4.2
USB порт
Micro-USB 2.0
USB стандарт
Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS
Да
GPS функции
GPS
NFC
Не

Мултимедия

Високоговорител
Да
Аудио жак
Да
FM радио
Да

Допълнителни функции

Сензори
Акселерометър
Сензор за пръстови отпечатъци
Сензор за близост

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Ревюта за Tecno Pouvoir 3

Снимки на Tecno Pouvoir 3

Често задавани въпроси

Кога излиза Tecno Pouvoir 3 на пазара?

Tecno Pouvoir 3 беше пуснат официално на Събота, 01 Юни 2019 г..

Предлага ли се Tecno Pouvoir 3 в магазините?

Не, Tecno Pouvoir 3 не е наличен в официалните магазини, тъй като вече не се произвежда. Възможно е да го намерите при неофициални търговци.

Колко тежи Tecno Pouvoir 3?

Tecno Pouvoir 3 тежи приблизително 168 грама.

Какъв е размерът на екрана на Tecno Pouvoir 3?

Екранът на Tecno Pouvoir 3 е 6.2 инча.

Колко камери има Tecno Pouvoir 3?

Tecno Pouvoir 3 разполага с Единична камера отзад и Единична камера отпред.