Honor 600 Smart

  • Операционна система Android 16 MagicOS 10
  • Дисплей 6.87 инч 720x1592 пиксела
  • Батерия 7700 mAh Li-Poly (Международна версия)
  • Производителност 4/6GB RAM Snapdragon 4 Gen 4
  • Камера 50MP 1080p
  • Вътрешна памет 128/256GB

Характеристики на Honor 600 Smart

Общи данни

Марка Honor
Модел 600 Smart
Алтернативни имена MRK-NX1 (Международна версия)
MRK-NX3 (Международна версия)
Обявен Четвъртък, 18 Юни 2026 г.
Пускане на пазара Сряда, 01 Юли 2026 г.
Статус В продажба
Цени £249

Дизайн

Височина 168.3 мм (6.63 инч)
Ширина 78.5 мм (3.09 инч)
Дебелина 8.3 мм (0.33 инч)
Тегло 216 g (7.62 oz)
Материали Задна: Пластмаса
Рамка: Пластмаса
Преден: Стъкло
Цветове Черен, Лилаво, Сребристо
Устойчивост Устойчив на прах и вода (издържа на водни струи с високо налягане; потопяем до 1,5 м за 30 минути)
Пълно прахоустойчив и водоустойчив (срещу водни пръски)
Сертификат за защита IP64, IP68, IP69K

Дисплей

Тип дисплей IPS LCD
Размер на екрана 6.87 инч
Резолюция 720 × 1592 пиксела
Честота на опресняване 120 Hz
Гъстота на пикселите 254 ppi
Съотношение екран/тяло ≈ 86.5%
Пикова яркост 1020 cd/m²
Защита на екрана Устойчив на падане (до 2,5 м), Mohs ниво 5
Сензорен екран Да
Допълнителни характеристики Капацитивен сензорен екран
Мултитъч дисплей

Хардуер

Чипсет Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
Процесорни ядра 8
Технологичен процес 4 nm
Максимална честота 2.3 GHz
Архитектура 64-bit
Микроархитектура 1x 2.3 GHz – Cortex-A78
6x 2.0 GHz – Cortex-A55
Тип памет LPDDR5
Графичен ускорител Qualcomm Adreno 613
RAM 4GB, 6GB
Вътрешна памет 128GB, 256GB
Варианти 128GB 4GB RAM
256GB 4GB RAM
256GB 6GB RAM
Разширяема памет Не

Софтуер

Операционна система Android 16 (Baklava)
Потребителски интерфейс MagicOS 10

Основна камера

Поддръжка на камера Да
Двойна камера 50 MP, ƒ/1.8
PDAF

2 MP ( Помощен обектив )
Поддръжка на светкавица Да
Тип светкавица LED светкавица
Допълнителни функции Висок динамичен обхват (HDR)
Панорама
Видео запис Да
Видео резолюции 1080p @ 30 fps

Предна камера

Поддръжка на камера Да
Единична камера 5 MP, ƒ/2.2
Видео запис Да
Видео резолюции 1080p @ 30 fps

Батерия

Тип Li-Poly (Международна версия)
Li-Poly (Латинска Америка)
Капацитет 7700 mAh (Международна версия)
8100 mAh (Латинска Америка)
Мощност при жично зареждане 45 W
Допълнителни функции Обратно жично зареждане

Мрежи

SIM карти Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE Да
Скорости на данни 5G, LTE, HSPA
2G честоти GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G честоти HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G честоти LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G честоти 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Свързаност

Wi-Fi Да ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарти 802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi функции Dual-band, Wi-Fi Direct
Bluetooth Да, v5.1
USB порт USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB стандарт Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS Да
GPS функции BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS
NFC Да

Мултимедия

Високоговорител Да
Аудио жак Не
Аудио Стерео високоговорители

Допълнителни функции

Сензори Акселерометър
Компас
Сензор за близост
Страничен сензор за пръстови отпечатъци

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Снимки на Honor 600 Smart

Често задавани въпроси

  • Каква е цената на Honor 600 Smart?

    Цената на Honor 600 Smart е £249. Възможни са промени в следващите дни.

  • Кога излиза Honor 600 Smart на пазара?

    Honor 600 Smart беше пуснат официално на Сряда, 01 Юли 2026 г..

  • Предлага ли се Honor 600 Smart в магазините?

    Да, Honor 600 Smart се продава в магазините, защото все още е в производство.

  • Колко тежи Honor 600 Smart?

    Honor 600 Smart тежи приблизително 216 грама.

  • Какъв е размерът на екрана на Honor 600 Smart?

    Екранът на Honor 600 Smart е 6.87 инча.

  • Honor 600 Smart поддържа ли 5G мрежи?

    Да, Honor 600 Smart поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2.

  • Колко камери има Honor 600 Smart?

    Honor 600 Smart разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.