Honor X7e Plus

  • Операционна система Android 16 MagicOS 10
  • Дисплей 6.87 инч 720x1592 пиксела
  • Батерия 8100 mAh Li-Poly
  • Производителност 6/8GB RAM Snapdragon 4 Gen 4
  • Камера 50MP 1080p
  • Вътрешна памет 128/256GB

Характеристики на Honor X7e Plus

Общи данни

Марка Honor
Модел X7e Plus
Алтернативни имена MRK-NX1 (Международна версия)
Обявен Вторник, 28 Юли 2026 г.
Пускане на пазара Вторник, 28 Юли 2026 г.
Статус В продажба
Цени €220

Дизайн

Височина 168.3 мм (6.63 инч)
Ширина 78.5 мм (3.09 инч)
Дебелина 8.3 мм (0.33 инч)
Тегло 216 g (7.62 oz)
Материали Задна: Пластмаса
Рамка: Пластмаса
Преден: Стъкло
Цветове Черен, Златисто, Сребристо
Устойчивост Устойчив на прах и вода (издържа на водни струи с високо налягане; потопяем до 1,5 м за 30 минути)
Сертификат за защита IP68, IP69K

Дисплей

Тип дисплей TFT LCD
Размер на екрана 6.87 инч
Резолюция 720 × 1592 пиксела
Честота на опресняване 120 Hz
Гъстота на пикселите 254 ppi
Съотношение екран/тяло ≈ 86.5%
Пикова яркост 1020 cd/m²
Защита на екрана Устойчив на падане (до 2,5 м)
Сензорен екран Да
Допълнителни характеристики Капацитивен сензорен екран
Мултитъч дисплей

Хардуер

Чипсет Qualcomm Snapdragon 4 Gen 4
Процесорни ядра 8
Технологичен процес 4 nm
Максимална честота 2.3 GHz
Архитектура 64-bit
Микроархитектура 1x 2.3 GHz – Cortex-A78
6x 2.0 GHz – Cortex-A55
Тип памет LPDDR5
Графичен ускорител Qualcomm Adreno 613
RAM 6GB, 8GB
Вътрешна памет 128GB, 256GB
Варианти 128GB 6GB RAM
256GB 8GB RAM
Разширяема памет Не

Софтуер

Операционна система Android 16 (Baklava)
Потребителски интерфейс MagicOS 10

Основна камера

Поддръжка на камера Да
Двойна камера 50 MP, ƒ/1.8 ( Широкоъгълен )
Автофокус (AF)

2 MP ( Помощен обектив )
Поддръжка на светкавица Да
Тип светкавица LED светкавица
Допълнителни функции Висок динамичен обхват (HDR)
Панорама
Видео запис Да
Видео резолюции 1080p @ 30 fps

Предна камера

Поддръжка на камера Да
Единична камера 5 MP, ƒ/2.2 ( Широкоъгълен )
Видео запис Да
Видео резолюции 1080p @ 30 fps

Батерия

Тип Li-Poly
Капацитет 8100 mAh
Мощност при жично зареждане 45 W
Допълнителни функции Обратно жично зареждане

Мрежи

SIM карти Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE Да
Скорости на данни 5G, LTE, HSPA
2G честоти GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G честоти HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
4G честоти LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G честоти 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Свързаност

Wi-Fi Да ( Wi-Fi 5 )
Wi-Fi стандарти 802.11/a/b/g/n/ac
Wi-Fi функции Wi-Fi Direct
Bluetooth Да, v5.1
USB порт USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB стандарт Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS)
GPS Да
GPS функции BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS
NFC Да

Мултимедия

Високоговорител Да
Аудио жак Не
Аудио Стерео високоговорители

Допълнителни функции

Сензори Акселерометър
Сензор за близост
Страничен сензор за пръстови отпечатъци

Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.

Снимки на Honor X7e Plus

Често задавани въпроси

  • Каква е цената на Honor X7e Plus?

    Цената на Honor X7e Plus е €220. Възможни са промени в следващите дни.

  • Кога излиза Honor X7e Plus на пазара?

    Honor X7e Plus беше пуснат официално на Вторник, 28 Юли 2026 г..

  • Предлага ли се Honor X7e Plus в магазините?

    Да, Honor X7e Plus се продава в магазините, защото все още е в производство.

  • Колко тежи Honor X7e Plus?

    Honor X7e Plus тежи приблизително 216 грама.

  • Какъв е размерът на екрана на Honor X7e Plus?

    Екранът на Honor X7e Plus е 6.87 инча.

  • Honor X7e Plus поддържа ли 5G мрежи?

    Да, Honor X7e Plus поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2.

  • Колко камери има Honor X7e Plus?

    Honor X7e Plus разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.