Motorola Razr 50
Характеристики на Motorola Razr 50
Общи данни
| Марка | Motorola |
| Модел | Razr 50 |
| Алтернативни имена | XT2453-1 (Международна версия) |
| Обявен | Вторник, 25 Юни 2024 г. |
| Пускане на пазара | Вторник, 25 Юни 2024 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | £499.97 €499.99 ₹49,999 |
Дизайн
| Височина | 171.3 мм (6.74 инч) |
| Ширина | 74 мм (2.91 инч) |
| Дебелина | 7.3 мм (0.29 инч) |
| Тегло | 188 g (6.63 oz) |
| Материали | Задна част: силиконов полимер (еко кожа) Рамка: Алуминий (серия 6000) Отпред: Gorilla Glass Victus (Сгънат) Отпред: Пластмаса (Разпъната) Панти: Неръждаема стомана |
| Цветове | Черен, Сив, Оранжев |
| Устойчивост | Водоустойчив (до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IPX8 |
| Дизайнерски акценти | Сгъваем телефон |
Дисплей
| Тип дисплей | AMOLED, Сгъваем LTPO AMOLED |
| Размер на екрана | 6.9 инч |
| Резолюция | 1080 × 2640 пиксела |
| Честота на опресняване | 120 Hz |
| Гъстота на пикселите | 413 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 84.9% |
| Пикова яркост | 3000 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus |
| Сензорен екран | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Емкостен сензорен екран HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Mediatek Dimensity 7300X |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 4 nm |
| Максимална честота | 2.5 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 4x 2.5 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Тип памет | LPDDR5 |
| Графичен ускорител | ARM Mali-G615 MC2 |
| RAM | 8GB, 12GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 2.2 |
| Варианти | 256GB 8GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 14 (Upside Down Cake) |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.7, 25 mm ( Широкоъгълен ), 0.8 μm, 1/1.95" Размер на сензора Dual-Pixel PDAF Оптична стабилизация на изображението (OIS) 13 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ултраширокоъгълен ), 1.12 μm, 1/3.0" Размер на сензора Автофокус (AF) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 32 MP, ƒ/2.4, 25 mm ( Широкоъгълен ), 0.7 μm, 1/3.14" Размер на сензора |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батерия
| Капацитет | 4200 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 30 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n26 (850), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi функции | Dual-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Страничен сензор за пръстови отпечатъци |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Motorola Razr 50
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Motorola Razr 50?
Цената на Motorola Razr 50 е €499.99. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Motorola Razr 50 на пазара?
Motorola Razr 50 беше пуснат официално на Вторник, 25 Юни 2024 г..
-
Предлага ли се Motorola Razr 50 в магазините?
Да, Motorola Razr 50 се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 тежи приблизително 188 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Motorola Razr 50?
Екранът на Motorola Razr 50 е 6.9 инча.
-
Motorola Razr 50 поддържа ли 5G мрежи?
Да, Motorola Razr 50 поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n8, n20, n26, n28, n38, n40, n41, n66, n71, n77, n78.
-
Колко камери има Motorola Razr 50?
Motorola Razr 50 разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.