Motorola Razr 70+
Характеристики на Motorola Razr 70+
Общи данни
| Марка | Motorola |
| Модел | Razr 70+ |
| Обявен | Сряда, 29 Април 2026 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 29 Април 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €1,150 |
Дизайн
| Височина | 171.4 мм (6.75 инч) |
| Ширина | 74 мм (2.91 инч) |
| Дебелина | 7.1 мм (0.28 инч) |
| Тегло | 189 g (6.67 oz) |
| Материали | Отпред: Gorilla Glass Victus (Сгънат) Отпред: Пластмаса (Разпъната) Панта: титан |
| Цветове | Зелен |
| Сертификат за защита | IP48 |
Дисплей
| Тип дисплей | Сгъваем LTPO AMOLED |
| Размер на екрана | 6.9 инч |
| Резолюция | 1084 × 2640 пиксела |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| Гъстота на пикселите | 414 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 85.1% |
| Пикова яркост | 3000 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Corning Gorilla Glass Victus |
| Сензорен екран | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Капацитивен сензорен екран Dolby Vision HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 4 nm |
| Максимална честота | 3.0 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 3.0 GHz – Cortex-X4 4x 2.8 GHz – Cortex-A720 3x 2.0 GHz – Cortex-A520 |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 735 |
| RAM | 12GB |
| Вътрешна памет | 256GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.0 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Широкоъгълен ), 0.8 μm, 1/1.95" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ултраширокоъгълен ), 1.28 μm, 1/2.76" Размер на сензора |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Видео функции | Dolby Vision, HDR10+ |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 32 MP, ƒ/2.4 ( Широкоъгълен ), 0.7 μm |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батерия
| Капацитет | 4500 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 45 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 15 W |
| Допълнителни функции | Обратно жично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Tri-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Dolby Atmos, Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Страничен сензор за пръстови отпечатъци |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Motorola Razr 70+
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Motorola Razr 70+?
Цената на Motorola Razr 70+ е €1,150. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Motorola Razr 70+ на пазара?
Motorola Razr 70+ беше пуснат официално на Сряда, 29 Април 2026 г..
-
Предлага ли се Motorola Razr 70+ в магазините?
Да, Motorola Razr 70+ се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ тежи приблизително 189 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Motorola Razr 70+?
Екранът на Motorola Razr 70+ е 6.9 инча.
-
Motorola Razr 70+ поддържа ли 5G мрежи?
Да, Motorola Razr 70+ поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Колко камери има Motorola Razr 70+?
Motorola Razr 70+ разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.