Motorola Razr 70 Ultra
Характеристики на Motorola Razr 70 Ultra
Общи данни
| Марка | Motorola |
| Модел | Razr 70 Ultra |
| Обявен | Сряда, 29 Април 2026 г. |
| Пускане на пазара | Сряда, 29 Април 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €1,390 |
Дизайн
| Височина | 171.5 мм (6.75 инч) |
| Ширина | 74 мм (2.91 инч) |
| Дебелина | 7.2 мм (0.28 инч) |
| Тегло | 199 g (7.02 oz) |
| Материали | Рамка: Алуминий Предна: Gorilla Glass Ceramic (сгънат) Отпред: Пластмаса (Разпъната) |
| Цветове | Кафяво, Лилаво |
| Сертификат за защита | IP48 |
Дисплей
| Тип дисплей | Сгъваем LTPO AMOLED |
| Размер на екрана | 7 инч |
| Резолюция | 1224 × 2992 пиксела |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| Гъстота на пикселите | 462 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 87.3% |
| Пикова яркост | 5000 cd/m² |
| Защита на екрана | Corning Gorilla Glass Ceramic |
| Сензорен екран | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Капацитивен сензорен екран Dolby Vision HDR10+ Мултитъч дисплей |
Хардуер
| Чипсет | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4320 MHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 2x 4.32 GHz – Oryon V2 Phoenix L 6x 3.53 GHz – Oryon V2 Phoenix M |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | Qualcomm Adreno 830 (1100 MHz) |
| RAM | 16GB |
| Вътрешна памет | 512GB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.0 |
| Варианти | 512GB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.8 ( Широкоъгълен ), 2.0 μm, 1/1.56" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 122° ( Ултраширокоъгълен ), 1.2 μm, 1/2.93" Размер на сензора |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 50 MP, ƒ/2.0 ( Широкоъгълен ), 1.28 μm |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
Батерия
| Капацитет | 5000 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 68 W |
| Поддръжка на безжично зареждане | Да |
| Мощност при безжично зареждане | 30 W |
| Допълнителни функции | Обратно жично зареждане |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G честоти | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b14 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n12 (700), n14 (700), n20 (800), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n29 (700), n30 (2300), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n70 (2000), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi | Да ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi стандарти | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi функции | Tri-band |
| Bluetooth | Да, v5.4 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Барометър Компас Гироскоп Сензор за близост Страничен сензор за пръстови отпечатъци |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на Motorola Razr 70 Ultra
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на Motorola Razr 70 Ultra?
Цената на Motorola Razr 70 Ultra е €1,390. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза Motorola Razr 70 Ultra на пазара?
Motorola Razr 70 Ultra беше пуснат официално на Сряда, 29 Април 2026 г..
-
Предлага ли се Motorola Razr 70 Ultra в магазините?
Да, Motorola Razr 70 Ultra се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra тежи приблизително 199 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на Motorola Razr 70 Ultra?
Екранът на Motorola Razr 70 Ultra е 7 инча.
-
Motorola Razr 70 Ultra поддържа ли 5G мрежи?
Да, Motorola Razr 70 Ultra поддържа 5G мрежи в ленти n1, n2, n3, n5, n7, n12, n14, n20, n25, n26, n28, n29, n30, n38, n40, n41, n48, n66, n70, n71, n77, n78.
-
Колко камери има Motorola Razr 70 Ultra?
Motorola Razr 70 Ultra разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.