OnePlus Ace 6 Ultra
Характеристики на OnePlus Ace 6 Ultra
Общи данни
| Марка | OnePlus |
| Модел | Ace 6 Ultra |
| Обявен | Вторник, 28 Април 2026 г. |
| Пускане на пазара | Вторник, 28 Април 2026 г. |
| Статус | В продажба |
| Цени | €440 |
Дизайн
| Височина | 162.5 мм (6.40 инч) |
| Ширина | 77.5 мм (3.05 инч) |
| Дебелина | 8.5 мм (0.33 инч) |
| Тегло | 217 g (7.65 oz) |
| Материали | Гръб: Стъкло или силиконов полимер (еко кожа) Рамка: Алуминий Предна част: Crystal Shield Glass |
| Цветове | Черен, Бял |
| Устойчивост | Устойчив на прах и вода (издържа на водни струи с високо налягане; потопяем до 1,5 м за 30 минути) |
| Сертификат за защита | IP66, IP68, IP69, IP69K |
Дисплей
| Тип дисплей | AMOLED |
| Размер на екрана | 6.78 инч |
| Резолюция | 1272 × 2772 пиксела |
| Честота на опресняване | 165 Hz |
| Съотношение на страните | 19.5:9 |
| Гъстота на пикселите | 450 ppi |
| Съотношение екран/тяло | ≈ 89.3% |
| Пикова яркост | 1800 cd/m² |
| Защита на екрана | Стъкло Crystal Shield |
| Сензорен екран | Да |
| Екран без рамки | Да |
| Допълнителни характеристики | 1 милиард цвята Капацитивен сензорен екран Dolby Vision HDR10+ Мултитъч дисплей PWM Dimming |
Хардуер
| Чипсет | MediaTek Dimensity 9500 |
| Процесорни ядра | 8 |
| Технологичен процес | 3 nm |
| Максимална честота | 4.21 GHz |
| Архитектура | 64-bit |
| Микроархитектура | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Тип памет | LPDDR5X |
| Графичен ускорител | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12-ядрен) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Вътрешна памет | 256GB, 512GB, 1TB |
| Тип вътрешна памет | UFS 4.1 |
| Варианти | 256GB 12GB RAM 256GB 16GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Разширяема памет | Не |
Софтуер
| Операционна система | Android 16 (Baklava) |
| Потребителски интерфейс | ColorOS 16 |
Основна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Двойна камера | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Широкоъгълен ), 1/1.55" Размер на сензора Оптична стабилизация на изображението (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 112° ( Ултраширокоъгълен ) |
| Поддръжка на светкавица | Да |
| Тип светкавица | LED светкавица |
| Допълнителни функции | Висок динамичен обхват (HDR) Панорама |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60/240 fps |
| Видео функции | Gyro-EIS |
Предна камера
| Поддръжка на камера | Да |
| Единична камера | 16 MP, ƒ/2.4, 23 mm ( Широкоъгълен ), 1/3" Размер на сензора |
| Видео запис | Да |
| Видео резолюции | 1080p @ 30 fps |
Батерия
| Тип | Si/C Li-Ion |
| Капацитет | 8600 mAh |
| Мощност при жично зареждане | 120 W |
Мрежи
| SIM карти | Две SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE | Да |
| Скорости на данни | 5G, LTE, HSPA |
| 2G честоти | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G честоти | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 5G честоти | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n18 (850), n26 (850), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Свързаност
| Wi-Fi функции | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Да, v6.0 |
| USB порт | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB стандарт | Зареждане чрез USB, USB устройство за масово съхранение (UMS) |
| GPS | Да |
| GPS функции | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS |
| NFC | Да |
Мултимедия
| Високоговорител | Да |
| Аудио жак | Не |
| Аудио | Стерео високоговорители |
| FM радио | Не |
Допълнителни функции
| Сензори | Акселерометър Компас Гироскоп Сензор за близост Ултразвуков сензор за пръстови отпечатъци под дисплея |
| Специални функции | Програмируемо захранване (PPS) USB Power Delivery |
Отказ от отговорност: Не можем да гарантираме, че информацията на тази страница е напълно точна.
Снимки на OnePlus Ace 6 Ultra
Често задавани въпроси
-
Каква е цената на OnePlus Ace 6 Ultra?
Цената на OnePlus Ace 6 Ultra е €440. Възможни са промени в следващите дни.
-
Кога излиза OnePlus Ace 6 Ultra на пазара?
OnePlus Ace 6 Ultra беше пуснат официално на Вторник, 28 Април 2026 г..
-
Предлага ли се OnePlus Ace 6 Ultra в магазините?
Да, OnePlus Ace 6 Ultra се продава в магазините, защото все още е в производство.
-
Колко тежи OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra тежи приблизително 217 грама.
-
Какъв е размерът на екрана на OnePlus Ace 6 Ultra?
Екранът на OnePlus Ace 6 Ultra е 6.78 инча.
-
OnePlus Ace 6 Ultra поддържа ли 5G мрежи?
Да, OnePlus Ace 6 Ultra поддържа 5G мрежи в ленти n1, n3, n5, n8, n18, n26, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78.
-
Колко камери има OnePlus Ace 6 Ultra?
OnePlus Ace 6 Ultra разполага с Двойна камера отзад и Единична камера отпред.